Nasze usługi

Odśnieżanie dachów

Przepisy prawa obowiązujące w Polsce nakładają na właścicieli budynków, czy ich zarządców obowiązek dbania o bezpieczeństwo osób, które znajdują się wewnątrz lub w pobliżu budynku. Spoczywające na dachu warstwy śniegu mogą mieć katastrofalne skutki, a sople zwisające z dachu stanowią zagrożenie dla osób znajdujących się pod nimi.

Jeżeli zatem zastanawiasz się, jak w bezpieczny sposób usunąć zalegający śnieg lub pozbyć się niebezpiecznie zwisających sopli — zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w odśnieżaniu dachów, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasza ekipa posiada aktualnie szkolenia BHP, dzięki czemu w bezpieczny sposób możemy pomagać naszym Klientom.

Podczas przeprowadzanych prac zgodnie z regulacją prawną zabezpieczamy teren naszych działań i gwarantujemy tym samym bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu. Nie czekaj zatem, aż zalegająca warstwa śniegu stanie się zagrożeniem dla konstrukcji budynku, a tym bardziej dla innych osób. Pozwól nam w bezpieczny sposób sobie pomóc.

Cechy usługi:

Poszukujesz ekipy do zadań specjalnych?